rehub_translation - en to de_DE translation catalogue (21 entries)

en: Show more images
de_DE: Mehr Bilder

en: Available:
de_DE: Verfügbarkeit:

en: In stock
de_DE: Lieferbar

en: Best price
de_DE: Jetzt ansehen

en: Total Score
de_DE: Testergebnis

en: Start from:
de_DE: Preis ab:

en: Read more on shop website
de_DE: Mehr Informationen

en: Specification
de_DE: Details

en: Photos
de_DE: Fotos

en: Product
de_DE: Produkt

en: See more from category
de_DE: JETZT MEHR ANGEBOTE

en: Comment %s
de_DE: Keine Kommentare %s

en: Leave a reply
de_DE: Hinterlasse einen Kommentar

en: & Free shipping
de_DE: & Versandkostenfrei

en: back
de_DE: zurück

en: no comments
de_DE: keine kommentare

en: User Rating:
de_DE: Nutzerwertung:

en: User rating
de_DE: Nutzerwertung

en: Related Articles
de_DE: Verwandte Produkte

en: Latest Posts
de_DE: Letzte Beiträge

en: Product:
de_DE: Produkt:
